Hakkımızda

 

Mersin Tarsus'da olarak hizmet veren Şeker Oto Kuaför firmamız uzun yıllardır aracına değer verenlerin adresidir. Araçlarımız hayatın her noktasında yanı başımızda olup artan maddi değerleriyle birlikte en kıymetli varlıklarımızdan birisi haline gelmiştir. Bu nedenle gerek teknik gerekse kozmetik yanlarına her zaman önem vermeli, dikkatli kullanmak yanında gereken bakımları da yapmalıyız. Bütün bunlar için aracınıza en az sizler kadar değer veren, tam donanımlı oto kuaförlere ihtiyacınız vardır.

 

Mersin'de oto yıkama ve kuaför sektörünün öncülerinden birisi olarak bizler uzun yıllardır bölgemizde hizmet veriyoruz. Deneyimimiz ve donanımımızla birlikte araçlarınızın marka ya da modeli her ne olursa olsun gereken bakımı, temizliği yapıyoruz. Oto kuaför uygulamalarında deneyimli, tecrübeli, işini özveriyle yapan ve kendini sürekli geliştiren bir ekiple çalışıyoruz. Ekiplerimizle araçlarınıza gereken hassasiyeti gösteriyor, kalıcı, estetik, kaliteli ve güvenilir çözümler üretiyoruz.

 

Şeker Oto Kuaför olarak her zaman çağın en son olanaklarını çalışmalarımızda kullanıyoruz. Ekipman hususunda en seçkin markaların en güvenilir ve en kaliteli ekipmanlarını kullanıyoruz. Araçlarınıza uygun, insan ve çevre sağlığına zararsız temizlik malzemeleri tercih ediyoruz. Sadece gözle görülen kirlerinden değil, anti bakteriyel uygulamalarımızla hijyenik çözümler de üretiyoruz.

 

Pasta, cila, motor koruma, motor yıkama, detaylı iç temizlik, far temizleme, koltuk yıkama ve daha birçok uygulamayı yapıyoruz. Ev ve işyerlerinizden araçlarınızı alıp geri bırakabiliyoruz.

 

Öne Çıkarılanlar

Tarsus Boyasız Güneş Yanığı Giderme

Araçlarda zamanla bir çok hasar meydana gelir. Garajda park halinde beklem

Tarsus Oto Motor Temizliği

Araçlarımızı gündelik hayatta kullanırken iç ve dış temizliğine ö

Tarsus Detaylı Oto İç Dış Temizlik

Şeker Oto Kuaför Antibakteriyel Detaylı İç Temizlik Sistemi uygulandığında o

Yorumlar