Tarsus Boyasız Güneş Yanığı Giderme

Tarsus Boyasız Güneş Yanığı Giderme

Araçlarda zamanla bir çok hasar meydana gelir. Garajda park halinde beklemeyen araçlarda bir süre sonra güneş yanıkları oluşmaya başlar. Güneş yanıkları genellikle boyanmamış ve eski araçlar üzerinde oluşur. Güneş yanığı aracı boyatarak giderilir fakat bu aracın çok değer kaybetmesine neden olur. Boyalı araçlar piyasada tercih edilirliği düşük araçlardır. Bu yüzden araç sahipleri güneş yanıklı araçlarını boyatmadan kullanmaya devam etmektedir.

 

Günümüzde güneş yanığı olan araçları boyasız verniksiz güneş yanığı giderme yöntemleri ile eski haine getirebilirsiniz. Bu sayede aracınız değer kaybetmeden eski şık görünümüne kavuşur.

 

Boyasız verniksiz güneş yanığı giderme son yılların en popüler güneş yanığı giderme yöntemidir. Bu yöntemde vernik sökücü kullanılır. Sprey şeklindeki vernik sökücü araç boyasındaki verniği söker. Öncelikle yanık olan kısım hariç diğer kısımlar kapatılır. Yanan bölüme vernik sökücü sıkılır. Üzerine folyo kapatılır ve beklemeye alınır. Vernik eridikten sonra plastik aparat ile kazınır. Daha sonra pasta cila, seramik kaplama ve boya koruma işlemi yapılır. Böylelikle araç güneş yanığı boyasız ve verniksiz giderilmiş olur.

 

Araç güneş yanığında en etkili çözüm bu sprey vernik sökücülerdir. Sonuç mükemmeldir ve yanıklar tamamen temizlenir. Seramik kaplama ve pasta cila ile de aracınız eski görünümüne kavuşur. Bu sayede ekspertiz yaptırdığınız zaman araçta boyanmış kısım olmaz ve aracınız değerinden bir şey kaybetmez.

 

Araçlarınızı düzenli olarak pasta cila yaptırmalısınız. Bu sayede araç hiçbir zaman parlaklığını kaybetmez ve güneş yanığı oluşmaz.

 

İlgili Resimler

Öne Çıkarılanlar

Tarsus Oto Ses Sistemi

Araç ses sisteminizi oluşturan ana ünite, amfi, woofer, subwoofer ve tweeter

Tarsus Oto Boya Koruma

Boya koruma işleminin öncelikli amacı aracınızın rengini ve parlaklığını korumak ve

Tarsus Oto Pasta Cila

Pasta cila işlemi, araçlarınızın çok daha yeni ve pak görünmesin

Yorumlar